Wiele stron internetowych oferuje „gwarantowane wskazówki i sztuczki”, które pomogą Ci wygrać. Mówią, że powinieneś złożyć bilet tylko wtedy, gdy jest pełnia księżyca. Ezoterycy biją się w piersi za wahadełko do wróżenia, za pomocą którego można wybrać zwycięskie liczby. I podobno jeśli nie próbowałeś magii świec (nawet nie pytaj co to jest), nie jesteś odpowiednim graczem. Ale prawda jest taka, że nie trzeba posypywać magicznym piaskiem kartki papieru z numerami, żeby wygrać, i nie ma znaczenia, czy na obiad jadłeś segedynę czy sznycle. Aby wygrać, trzeba upiec zupełnie inną „magię”.

1. dołącz do gry

Może Ci się to wydawać nonsensem, ale wielu ludzi marzy tylko o wygranej, nawet nie angażując się w grę. Przywołanie cudu, jak to jest również opcja, ale jeśli nie zrobić prawdziwy zakład, nie masz gwarancji, aby wygrać grosza.

Świetną alternatywą są loterie online, które niosą ze sobą szereg korzyści. Oszczędzają one dużo czasu, ponieważ nie trzeba iść nigdzie, aby złożyć swój bilet loterii. Tworzysz kombinację i za pomocą jednego kliknięcia wysyłasz swoje numery do gry. Ponadto, nie musisz się martwić, że Twój bilet zostanie skradziony lub zgubiony. Zostanie ona bezpiecznie zapisana na Twoim koncie gracza.

2. Zaufaj swoim instynktom

loterii

Instynkt prowadzi nas przez wszystkie ważne życiowe decyzje. Przy wyborze liczb kieruj się przeczuciem – to najprostsza droga do sukcesu. A może fortuna uśmiechnie się i do Ciebie.

3. statystyka jako odskocznia

Jeśli naprawdę nie wiesz, jakie liczby wybrać, możesz kierować się statystykami. Zobacz, jakie liczby były najczęściej losowane. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zakłady na najczęściej losowane numery, czy tylko na te rzadziej występujące, nie zmieni to Twoich szans na wygraną. Metoda ta ma również tę wadę, że ktoś, kto stosuje tę samą strategię może już postawić na tych numerów. I tylko od Ciebie zależy, czy zechcesz podzielić się z kimś swoją wygraną.

4. szczęśliwe liczby

Zazwyczaj uważamy, że szczęśliwe liczby to daty, które w jakiś sposób wpłynęły na nasze życie. Wielu graczy lotto myśli, że te liczby przyniosą im magiczną wygraną. Jednak prawda jest taka, że szczęśliwe liczby mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Jak to jest możliwe? Jeśli zdecydujesz się postawić na datę, ograniczysz swój los na loterii do numerów 1-31. Nie chodzi o to, że wyższe liczby mają większe szanse na wygraną, ale jest więcej liczb takich jak Twoje, więc niższe liczby mają większe szanse na podzielenie się wygraną.

5. Cierpliwość przynosi róże

loterii

Powtarzanie jest matką mądrości. I to nie tylko w życiu codziennym, ale także w loterii. Być może nie wygrasz jackpota swoim pierwszym kuponem (choć to wspaniała myśl), ale grając regularnie zwiększasz swoje szanse. Ponadto, większość zwycięzców, którzy wzbogacili się dzięki loterii mieli liczne losowania. Są też tacy, którzy wygrali duże sumy, wygrywając więcej niż raz.

6. zakłady systemowe jako droga do sukcesu

Zakład systemowy jest również nazywany „zakładem kombi”, a jego istotą jest tworzenie wielu kombinacji liczbowych, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną kilka razy. Zakład działa w bardzo prosty sposób – wysyłasz kilka numerów do gry, a następnie są one łączone. Każda loteria ma swoją własną liczbę wybieranych liczb, a w przypadku zakładu kombinacyjnego, możesz wybrać więcej liczb. Oczywiście, posiadanie większej ilości picków zwiększa również Twoje szanse na wygraną.

Czy masz jakieś inne picki, w które wierzysz? Powodzenia! Nie ma znaczenia, której loterii jesteś fanem. Zapiszcie swoje szczęśliwe numery i trzymajmy razem kciuki za następne losowanie.

/ Gry losowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *